О компанииЭкструзионные системыПрименениеОтличия MONOMEXКонтакты
LANGUAGE

О нас

Makine tasarımı ve plastik malzemelerin kompaund edilmesi konularında uzmanlaşmış bir firma olarak Monomex, "Çift Vidalı Ekstruder" makinesi üretiminde kaliteyi üst düzeyde tutmayı hedefler. Bu nedenle sektöründe ilkleri kovalayan, araştırmayı ve geliştirmeyi seven, üretici kimliğini bilimsel kimliğiyle harmanlayarak çalışmayı ilke edinen bir firmadır.

Firma ilkelerine yön veren ve firmamızın kurucusuMakine MühendisiCem KOÇAKPolimer Mühendisliğinde Yüksek Lisans eğitimini tamamlamış 25 yıllık sanayi tecrübesi ve 15 yıllık çift vidalı extruder tecrübesi ile çalışmaktadır. YıllarcaAvrupamakineimalatçılarıile bir çok makine devreye alan Cem KOÇAKİngiltere de extruder imal edenbirfirmada çalışarak tüm bilgi ve tecrübesini firmasına taşımıştır. Yüzlerce extruder hattı imal ederek vedevreye alarak Türkiye de ilklere imza atmıştır.

Yenilikleri ve sürekli gelişimi ilke edinen firmamız Bilgisayar destekli tasarım ve üretim ileüstün makineler üretmektedir. Güncel teknolojileri kullanan firma çalışanlarımız eğitimli konusunda uzmandır. Müşteri ihtiyaçlarına cevap verebilecek ve her zaman müşterilerinin yanında olan firmamız müşterilerinin her zaman kazanmasına odaklanmıştır.

Masterbatch ve Kompaundüretimindedoğruoptimize edilmiş Çift Vidalı Co-rotateEkstruderve gerçek formüllerle karlı üretimler yapmak mümkündür. Bugün makinelerimizde Poliamid ile çok iyi bağdaşabilen cam elyaf, Polipropilen ile talk, TPE, TPV, Polietilen ile yüksek dolgulu kalsit, barit ve birçok katkı ile dolgu malzemeler üretilmektedir. Makinelerimizde üretilen kompaundlar hem ekonomik hem de kolay uygulanabilirlik ile hayatımızın vazgeçilmez bir parçası haline gelmiştir.


Let's Talk

Send A Message +90 224 443 03 72