KurumsalEkstrüzyon SistemleriEndüstri UygulamalarıMonomex Farkİletişim
LANGUAGE
Ayrıntıları konuşmak için hazırız: Mesaj Gönder +90 224 443 03 72

Levha Extruzyonu

Firmamız levha üretiminde,hem makine hem de kimyasal formülasyon konusunda engin tecrübeye sahiptir. Firmamız özellikle Ağır Ses Yalıtım Bariyerinin üretimi konusunda en verimli ve en esnek üretim yapabilen makinelerin imalatınıyapmıştır. Başta otomotiv endüstrisinde her araçta kullanılan ağır ses yalıtım bariyerlerinin, inşaat sektöründen beyaz eşyaya kadar pek çok kullanımalanı bulunmaktadır.EPDM ağır bariyer ses yalıtım bariyeri akustik olarakyapılarda yüksekses yalıtımı ve ses kontrolü sağlar.

Özellikle Alüminyum cephe giydirme sistemlerinde kullanılan Alüminyum kompozit panel üretim sürecinde A2, B1 ve B2 sınıfındaki yanmaz kompaund ile tek hatta üretim yapmak mümkündür. Firmamız formülasyon konusundaki akademik ve uygulamadaki tecrübelerini müşterilerimiz ile paylaşaraken uygun makine parkuru seçimi yapılması sağlanmaktadır.

Firmamız Planlama-dizayn-üretim zincirinin her aşamasında HIPS, PS, PP, PE, ABS, PET gibi hammaddeler ile tek veya çok katlılevha üretiminde liderliğini yaptığı son jenerasyon yüksek kapasiteli ekstrüzyon hatları ile bir çok ülkede konusundaki uzmanlığını kanıtlamıştır.

Uygulamalarımızda kalıp ve kalender genişliği 13metreye kadar olabilmektedir. Yüksek genişlikler özellikle Membran uygulamalarında kullanılmaktadır.

Ayrıntıları konuşmak için hazırız

Mesaj Gönder +90 224 443 03 72