LEVHA EXTRUZYONU

      Firmamız levha üretiminde, hem makine hem de kimyasal formülasyon konusunda engin tecrübeye sahiptir. Firmamız özellikle Ağır Ses Yalıtım Bariyerinin üretimi konusunda en verimli ve en esnek üretim yapabilen makinelerin imalatını yapmıştır. Başta otomotiv endüstrisinde her araçta kullanılan ağır ses yalıtım bariyerlerinin, inşaat sektöründen beyaz eşyaya kadar pek çok kullanım alanı bulunmaktadır. EPDM ağır bariyer ses yalıtım bariyeri akustik olarak yapılarda yüksek ses yalıtımı ve ses kontrolü sağlar.

      Özellikle Alüminyum cephe giydirme sistemlerinde kullanılan Alüminyum kompozit panel üretim sürecinde A2, B1 ve B2 sınıfındaki yanmaz kompaund ile tek hatta üretim yapmak mümkündür. Firmamız formülasyon konusundaki akademik ve uygulamadaki tecrübelerini müşterilerimiz ile paylaşarak en uygun makine parkuru seçimi yapılması sağlanmaktadır.

      Firmamız Planlama-dizayn-üretim zincirinin her aşamasında HIPS, PS, PP, PE, ABS, PET gibi hammaddeler ile tek veya çok katlı levha üretiminde liderliğini yaptığı son jenerasyon yüksek kapasiteli ekstrüzyon hatları ile bir çok ülkede konusundaki uzmanlığını kanıtlamıştır.

      Uygulamalarımızda kalıp ve kalender genişliği 13 metreye kadar olabilmektedir. Yüksek genişlikler özellikle Membran uygulamalarında kullanılmaktadır.