LEVHA EXTRUZYONU

      Firmamız levha üretiminde, hem makine hem de kimyasal formülasyon konusunda engin tecrübeye sahiptir. Özellikler Haevy Layer adı verilen ve otomotiv endüstrisinde her araçta kullanılan sessizleştirici plaka alanında bir çok uygulamamız mevcuttur.

      Özellikle Alüminyum cephe giydirme sistemlerinde kullanılan Alüminyum kompozit panel üretim sürecinde A2, B1 ve B2 sınıfındaki yanmaz kompaund ile tek hatta üretim yapmak mümkündür. Firmamız formülasyon konusundaki akademik ve uygulamadaki tecrübelerini müşterilerimiz ile paylaşarak en uygun makine parkuru seçimi yapılması sağlanmaktadır.

      Firmamız Planlama-dizayn-üretim zincirinin her aşamasında HIPS, PS, PP, PE, ABS, PET, PVC gibi hammaddeler ile tek veya çok katlı levha üretiminde liderliğini yaptığı son jenerasyon yüksek kapasiteli ekstrüzyon hatları ile bir çok ülkede konusundaki uzmanlığını kanıtlamıştır.

      Uygulamalarımızda kalıp ve kalender genişliği 13 metreye kadar olabilmektedir. Yüksek genişlikler özellikle Membran uygulamalarında kullanılmaktadır.